Archive for Březen, 2012

Tonda si všiml, že už nepiju nejlevnější standard a rozhodl se mi udělat radost. Dostal jsem proto od něj jako dárek kvalitní kafe. Něco naznačoval, ale že dostanu tohle jsem nečekal. Plechovka Caffe Lamborghini mi fakt udělala radost. Už plechovka má styl a jestli tohle praží na 12cti válci Lamborghini Reventon, tak to bude síla. No naštěstí to takový trhač asfaltu není a dá se to pít. Tohle kafe je homologované, není to supersport do lemans, ale uhlazená lahůdka se stylem. Kafe jsem namlel v ruce. Když se takhle vyrábí auta, tak i já dám kafi, co potřebuje. Tonda říkal, že to italové dělají jen v pressovačích a že jsem barbar, ale doma namletému a v jezvě připravenému kafi se nic nevyrovná. Musím říct, že 250 gramů jsem vypil do deseti dnů a udělal si lehký návyk. 30% dobře vybrané robusty udělá své a tahle káva umí probudit.

Chodit na tohle kafe jenom do kavárny není ale to pravé. Začal jsem hledat na netu a naštěstí sehnat jej není až takový problém. Našel jsem eshop, kde jej prodávají za rozumnou cenu. Ostatně přesvědčte se sami.

Link je tady: http://www.lamborghinicaffe.cz

Tohle kafe není nejlevnější, ale za tu cenu rozhodně stojí. Na nějakou dobu je to můj favorit a doufám, že se mi jen tak nepřepije. Plechovka sice nestartuje, ale minimálně vzbudí rozruch mezi kamarády.

Jednoznačně doporučuji minimálně vyzkoušet.